پنج شنبه , مرداد ۱۴ ۱۴۰۰
صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

گروه بازرگانی سنگ آرتا افتخار دارد با ارائه برترین خدمات در زمینه ی تولید ، مشاوره  ، بازاریابی و فروش بهترین سنگ های ساختمانی همراه با کیفیتی برتر، فضای نوین و کار آمد را به روی فعالان صنعت ساختمان سازی فراهم نماید. با توجه به اینکه بهترین تبلیغ، کیفیت و رضایت مشتری می باشد، تمام تلاش و هدف گروه بازرگانی آرتا هم افزایی و همت برای خدمت رسانی  بهتر به مشتریان و همکاران محترم می باشد.

واحد تولید و فرآوری سنگ آرتا با در اختیار داشتن مجهزترین و پیشرفته ترین ابزار فرآوری و آماده سازی سنگ به صورت اسلب و تایل در خط های تولید مجزا، با کیفیت ترین سنگ های ساختمانی اعم از مرمریت، تراورتن، کریستال، مرمر و … را عرضه می نماید. همچنین در بخش تولید و بسته بندی پودر سنگ از بهترین مواد اولیه و دستگاه ها برای تولید محصول با کیفیت استفاده می شود.

همچنین شرکت آرتا سنگ مفتخر است در امور مشاوره در زمینه ی معرفی و بررسی تخصصی انواع سنگ و آنالیز سنگ ها و موارد استفاده از آن ها را در فضای داخلی و خارجی ساختمان و ارائه نظرات متناسب با توجه به سلیقه ی مشتریان را ارائه نماید.

واحد صادرات و بازرگانی بین الملل آرتا سنگ با حضور در نمایشگاه ها و شو روم های بین المللی و تعامل با مشتریان خارجی توانسته است محصولات گوناگونی را به کشور های مختلف جهان صادر نماید. از طرفی گروه بازرگانی سنگ آرتا با تلاش مداوم در جهت حرکت به سوی پله های بالاتر و ارتقاء سطح تکنولوژی و ورود به بازار های هدف جدید بین المللی اقدام به شرکت در جلسات متعدد اتاق های بازرگانی استان ها و همایش های مختلف بازرگانی می نماید.

نام شرکت

صنایع سنگ آرتا

مدیریت اجرایی

امیرمسعود زرگری

تلفن تماس

۰۹۱۳۴۱۱۵۸۰۲

کانال تلگرام

https://t.me/arta_stone

ایمیل

info@artastone.ir

اینستاگرام

http://instagram.com/artastone.ir

نشانی کارخانجات

ایران ، اصفهان ، شهرک صنعتی محمود آباد ، خیابان ۴۴